Další 4 roky s firmou Strabag!

14. června 2016

Jaroslav Kulhavý prodloužil spolupráci se svým osobním partnerem, společností Strabag, která patří k nejvýznamnějším v oborech dopravního, pozemního a inženýrského stavitelství. Jaroslava podporuje od roku 2012 a bude až do roku 2020.

„Jsem moc rád, že můžu prozradit, že jsme prodloužili spolupráci s mým dlouhodobým a nejsilnějším osobním partnerem, firmou Strabag.
Letošní rok je pro mě tím zlomovým a to kvůli domácímu mistrovství světa a obhajobě olympijského zlata. Hodně jsem už také přemýšlel, co bude potom, a jestli už závodění nemám dost… Hlavně po zranění na začátku sezóny jsem uvažoval, jak dlouho ještě budu závodit, a když jsem se během rekonvalescence potkal s mými partnery ze Strabagu, nabídli mi pokračování v naší spolupráci, což mi v tu chvíli dodalo velkou motivaci a také ulehčilo moje rozhodování. Nyní mám jistotu, že ve vrcholové cyklistice budu moct minimálně další 4 roky pokračovat, nehledě na to, v jakém týmu nebo disciplíně. Je to pro mně také velká motivace najít si další výzvy!“ říká ke spolupráci Jára.