Jardův dres se draží v Čertovské dražbě

Jedná se o dobročinnou aukci, kterou nezisková organizace Rytmus Chrudim, o. p. s. pořádá již druhým rokem. Výtěžek z aukce bude využit na poskytování sociálních služeb.

Letošní ročník probíhá v termínu od 1. – 5. prosince 2013. Vybírat si můžete z řady zajímavých aukčních položek a jednou z nich je i podepsaný duhový dres od Jaroslava Kulhavého. Dopřát si můžete ale i relaxační masáže, protáhnut se jogínskými cviky, či proměnit svou tvář některými z kadeřnických či kosmetických balíčků služeb. Ďábělskou zábavu můžete zažít v rodinném zábavném parku, na lanové dráze, povznést svého ducha skrze nabídku kulturních a vzdělávacích zážitků nebo dosáhnout nebeských výšin za pomoci horkovzdušného balónu atd.

Výtěžek z aukce bude použit na podporu lidí se zdravotním znevýhodněním, kteří se snaží najít si práci na otevřeném trhu práce, naučit se samostatně bydlet nebo získat nové dovednosti, které jim pomohou žít co nejvíce samostatně a podle svých představ.
Více informací najdete na webových stránkách www.rytmuschrudim.cz, aukci Jardova dresu potom přímo zde: http://www.aukce.rytmuschrudim.cz/?mod=aukce&predmet=118