Járův Štědrý den: trénink, děti a plánovaná nevolnost

Jaroslav Kulhavý s dárky pro děti z dětského domova v PoštějněVánoce, klidové období po hektické sezóně, bude trávit Jaroslav doma v Ústí nad Orlicí. Pohádek si na Štědrý den příliš neužil, ale měl příjemný program.

Dopoledne si Jára i přes nepříliš příznivé počasí neodpustil lehký stokilometrový trénink. Odpoledne potom naložil svou Alhambru dárky a vyrazil za dětmi do dětského domova v nedalekém Potštejně.

„Za vítězství v kategorii nejlepšího bikera roku v rámci ankety Král cyklistiky jsem dostal poukaz na odběr zboží Specialized. Materiálem od téhle firmy jsem ale skvěle zabezpečený, tak jsem si řekl, že by to mohlo udělat radost někde jinde.
Vybral jsem osm přileb a další cyklo doplňky, protože se děti cyklistice aktivně věnují,“ vysvětlil Jára.

Štědrý večer bude trávit doma s rodinou. „Vánoce pro mně budou stejné jako v minulých letech. Ani jsem si nic nepřál. Co potřebuji, to mám. Když jsem byl malý, tak jsem se na dárky samozřejmě hodně těšil, ale teď je to pro mně spíš právě o tom klidu s rodinou,“ dodává a těší se, že plánovaně poruší svou životosprávu. Samozřejmě smaženým kaprem, salátem a cukrovím.
„Vím, že mě bude špatně, protože se přejím. Budu jíst asi všechno, nehodlám se na Štědrý večer nijak omezovat!“ vzkazuje.